Pimapen Kapı Fiyatları ne kadardır?

29 Mayıs 2017 0 Yazar: admin

Pvc Kapı Fiyatları ne kadardır?

Pvc kapı fiyatları 450 tl ve 550 tl cıvarındadır. Normalde kanat profilinden yapılan pvc kapı fiyatları 450 tl dir sadece iç taraftan kollu olunca fiyat 400 tl civarında tutmaktadır.pimapen kapı ile ilgili görsel sonucu

Pvc Kapı Fiyatları

Pvc Kapı Fiyatlarında tuvalet ve banyo kapıları iç dış çif taraflı kollu olmak zorundadır. Çift taraflı kollu olunca kapı fiyatımız 550 tl dir.Hem iç hem dış pervazlı olunca pervazlarda dahildir fiyatın içersine.

Peki bir banyo kapısı ölcüsü kactır en 80 cm boy 195 cm dir. Genellikle tuvaletlar ve banyo kapıların ölcüsü böyledir son yıllarda en cok tercih edilen pimapen kapılar, yoğunlukla tuvalet ve banyo kapıları olarak tercih edilmektedir.Ev tadilatında dekorosyon yapıldığında odakapısı genelde amerikan kapılar tercih ediliyor. Tuvaler ve banyolarda su ve rutübet olduğundan insanlar banyo ve tuvalet kapılarını pimapenden olmasını istemektedirler.Çünkü cok uzun ömürlü olması ve  suya dayanıklı olması sebebi ile sıkça tercih edilmektedir.Pimapen’in son dönemlerde yaygınlaşan ağaç rengi pimapen modeli altınmeşe ve moundur. Bildiğiniz gibi teknoloji gün geçtikçe gelişiyor Pimapen ağaçrengi okadar kaliteli yapılıyorki ağaçmı pimapen mi diye ayırt edemiyosunuz. Pimapen kapı pvc pencere kapı yaptıracağınız zaman bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir iletişim numaralarımız 0532 430 03 85

Pvc kapı fiyatları standart olmaktadır.

Kapıların genişliği genelde aynı olmaktadır. 200 cm uzunluğunda ve 80 cm genişliğindedir. Bu standart kapı modelleri ikiye ayrılmaktadır. Kilitli ve kilitsiz kapı çeşitleri bulunmaktadır. Kapılar çift ve tek kollu olmaktadır. Çift kollu ve kilitli olan kapıların hem içeride hem de dışarıda kapı kolu bulunmaktadır ve anahtar ile kilitlenmektedir. Kilitsiz kapılar ise sadece içeriden açılır ve kilitlenmez. Bu pimapen kapının fiyatı 375 ytl‘dir. Pervazlı ve kilitlenebilen kapılar 550 ytl ‘dir.

Pvc Kapı fiyatları çok uygundur.

Kendinize uygun olanı alarak yaptırabilirsiniz. Eğer evinize pimapen kapı yaptıracaksınız, kapınızın boyutu küçükse fiyatta azalmaktadır. Pimapen kapı yapılcaksa kilitli olması tercih edilmektedir. Bu sistem daha güvenli ve sağlam olmaktadır.