ÇİFT AÇILIM

1 Mayıs 2017 0 Yazar: admin

pimapen üstten açma ile ilgili görsel sonucu

Uluslararası bir marka olan fornax ile normal tek açılım olan pencerenizi çift açılım hale (üstten açılır) getiriyoruz. 1 yıl boyunca parça ve çalışma garantisi hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz

Her pencere çift açılıma dönüştürülemez çünkü pvc pencere imal edilirken kanadın kasaya binme payı standartlarına göre yapılmışsa çift açılım sistemi sorunsuz bir şekilde montaj edilir. Eğer ölçülere uygun yapılmadıysa çift açılım çalışmayacaktır takıldığında kanat kasaya sürekli çarpacaktır.Klasik yöntemlerle yapılış normal yöne açılan pencereleriniz ölçü ve renk fark etmeden çift açılıma dönüştürülür.

Pasif kanatlar tek açılımlar gibi çalışırlar. Sabitlenme şekillerine göre farklılıklar içerirler. Fişek sürgülü, çift kollu, adaptör ispanyoletli gibi farklı uygulamaları vardır. Aktif kanat ise isteğe bağlı olarak diğer türlü PVC pencere ve kapı uygulamalarından her hangi biri ile çalıştırılabilir. Daha çok kullanılacak kanat hangisi ise onun aktif yapılması doğru olacaktır. Geniş alanlara açılabilen, açıldığında da görüntünün bölünmediği iki kanattan oluşan PVC pencere ve kapı sistemleridir. Kanatlardan biri sağa, diğeri sola açılır. Kanatlardan önce kapanıp daha sonra açılanı pasif kanat olarak adlandırılır.