ERPEN

ERPEN A.Ş, polimer kapı ve pencere sektöründe faaliyet göstermek üzere 1993 yılında kurulmuştur. Gaziantep’te, 45 bin metrekarelik alana yayılan, son teknolojiyle donatılmış tesislerde üretilen dünya standartlarında ve yüksek kalitede ürünler, yaygın bayi ağı ile yurt içinde ve yurt dışında son tüketiciyle buluşturulmaktadır.

Tüm ham madde, ara madde ve son analizler ile ürün dayanıklılık testleri, yine sektörünün örnek tesislerinden olan ERPEN A.Ş.’nin polimer kapı ve pencere üretim tesisleri bünyesinde yer alan, akreditasyon belgeli laboratuvarlarda gerçekleştirilmektedir.

ERPEN A.Ş. tarafından Türkiye’ye ve dünyaya kazandırılan ERPEN markası, ülke geneline yayılmış stok sahaları, 846 bayi ve 11 bölge müdürlüğü ile yönetilmektedir. Yüksek seviyede verimlilik, hayatı kolaylaştıran çözümlemeler ve estetik tasarımlar üzerine yoğunlaşan ERPEN A.Ş., ERPEN ürün gamı içinde 7 farklı seri sunmaktadır.

Her ERPEN serisinde amaç, kullanıcı için değer yaratarak, ürünlerin tüketici beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermesini sağlamaktır.

Combiline, Comfortline, Extraline, Multiline ve Smartline serileri, farklı bir çizgide şekillenen ve kısaca yukardaki gibi anlatılacak bu felsefenin ürünleri olarak, 2.200 farklı kombinasyon seçeneğiyle birlikte tüketicilerinin karşısına. çıkmaktadır

Detaylarda farklı ve ayrıcalıklı hissettirmek ERPEN’nin ana hedefidir. Bu yüzden üretimden satışa ve satış sonrasına kadar her ürününün arkasında ERPEN A.Ş. tarafından verilen servis ve destek güvencesi bulunmaktadır.

5.000.000 metretül mamul stok ve 7.500 ton ham madde stok kapasitesi, üretimde tam otomasyon, dakikada 5 metre profil çekebilen kalıp teknolojisi, tamamı yüksek devirli ( 90-110) makine parkurlarında gerçekleştirilen dakikada 15 metre lamineli profil üretimi ve 18 paralel üretim hattıyla ERPEN, sektörde çok önemli bir yerde durmaktadır.
İç ortamlar, havalandırma sıklığının azalmasına bağlı olarak özellikle kış mevsiminde dışarıya göre ortalama 4-6 kat daha kötü hava kalitesine sahiptir.

Özellikle nemli ve sıcak iklimi olan bölgelerde kot seviyesinin altında bulunan ve/veya kuzey cepheye bakan ev ve işyerlerinin iç ortamlarında, okul ve kreşlerde, sağlık problemlerine yol açtığı bilinen bakteri, mantar ve virüs seviyeleri yüksektir.

Çocuklar ve yaşlılar daha çok etkileniyor…

İç ortamda geçirdikleri sürenin daha uzun olması nedeniyle çocuklar ve yaşlılar iç ortamdaki mikroplara daha fazla maruz kalırlar.

Özellikle henüz bağışıklık sistemleri gelişmemiş çocukların mikroplara maruz kalmaları, başta solunum yolu rahatsızlıkları olmak üzere pek çok sağlık sorunu yaşamalarına neden olabilmektedir.

Erpen Antimikrobiyal, mikropları yok edip
ortamın havasını temizliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir