İçeriğe geç

CAMCI

Kategori: camcı, ve Genel

Uzman Pimapen Başakşehir

Okul camları, Hastahane camları, Ev camı, Vitrin camı, İş yeri camı, Pencere camı, Kapı camı ve her türlü cam ihtiyacınız için bizleri arayın.

Temperli camlar; ise bir başka sağlam vitrin camı tasarımıdır. Mesai saatlerinde sıkça kullanılan sürgü camlar, hareketli oldukları için gün kırılma ihtimali daha yüksektir. Bu nedenle oldukça dayanıklı olan temper camlar, sürgülü vitrinler için idealdir.

Vitrin camı; Mağazanızın ya da iş yerinizin vitrin camının hem dekorasyona ve tarzınıza uygun, estetik ve dikkat çekici hem de sağlam ve dayanıklı olması güvenliğiniz ve müşterilere hitap edebilmeniz için önemlidir.

Kumlu cam; Masalardan, dekoratif kapı camlarına, bardaklardan, mağaza yazılarına kadar birçok yerde gördüğümüz kumlu cam, cam tasarımlarını çeşitlendirmek için sıkça kullanılıyor ve farklı desenler ortaya çıkartılmasına yardımcı oluyor.

Lamine camlar; vitrin camı türleri evimizde kullandığımız standart camlardan güvenlik açısından daha sağlamdır. Örneğin kuyumcu dükkânı gibi dükkânlarda lamine camlar tercih edilir. Lamine camlar kolay kırılmayan, kırıldığı takdirde de dağılmayan ve içeriye girişi engelleyen aynı zamanda da yansıtıcılığı fazla olan böylece görsel olarak da müşteriyi seçen camlardır.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın